ARONYA , DOĞADAN GELEN MUCİZE SÜPER MEYVE ARONYA

Hakkımızda
Hakkımızda

Ülkemizde son yıllarda adından çokça söz edilmeye başlanan yeni bir meyve var. Adı Aronya! Biz ona Süper Meyve Aronya diyoruz. Daha sağlıklı sofralar kurmanız içinve sağlıklı yaşamınızı idame ettirmeniz için Süper Meyve Aronya’yı sizlere ulaştırmaya hazırız. Yepyeni bir ürünle renklenecek kaliteli sofralar ve hayatlar için Aronya Türkiye olarak yola koyulduk.


Aronyayı olması gereken doğallık ve kalitede ve elbette kendi topraklarımızın mahsulü olarak kolayca ulaşabileceğiniz kadar yakınınıza getiriyoruz.


6 yıllık Aronya yetiştiriciliği tecrübemizle sizlere en sağlıklı ürünleri ulaştırmak firma olarak esas amacımızdır.


Aynı zamanda bu sağlıklı meyveyi yetiştirmeleri için çiftçilerimize sağlıklı fidan temini sağlamayı ve ülkemizde Aronya yetiştiriciliğinin bilinçli olarak devamını sağlamak adına çiftçilerimize gerekli bilgi aktarımını sağlamaktayız . Doku kültürü laboratuarında hastalıktan arı ve ismine doğru olarak üretilmiş Aronya fidanlarını aylık periyotlar ile çiftçilerimize ulaştırmaktayız.


Aronya aslen Kuzey Amerikalı bir meyvedir. Fakat 1900'lü yılların başından itibaren Avrupa’da yetiştirilmeye başlanmıştır. Bizde Türkiye' de kendi bahçelerimizde üretimlerini yaparak siz değerli müşterilerimize doğal kendi üretimimiz Aronyayı ulaştırmaktayız.

Whatsapp ile İletişime Geç